Jubileumeditie Wielerronde Obdam

Afgelopen zondag was de 40ste editie van de Wielerronde Obdam. Vooral in de Dr. Lohmanstraat waren opnieuw veel tentjes opgezet voor omwonenden. Bij de finish waren minder kijkers dan andere jaren.

De paralympische renners waren er dit jaar niet. Daarom was de reclamekaravaan naar voren gehaald in het programma.

Sfeerbeelden Wielerronde Obdam 2018

Sponsors Jubileumeditie Wielerronde Obdam 2018

Uitslag Elite mannen beloften amateurs

  1. Jubileumeditie Wielerronde ObdamGijs Meijer Prof Man 51 1:52;54,438
  2. Jasper de Laat Prof Man 51 1:52;54,524
  3. Rick van Breda Prof Man 1:52;56,600
  4. Reinier Honig Elite Man 1:52;59,598
  5. Steven Stenekes Elite Man 1:53;00,546
  6. Martijn Broekman Amateur Man 1:53;07,049
  7. Dorus de Rijk Beloften 1:54,31,235
  8. Robbert-Jan Mol Elite 1:54;31,670
  9. Kevin Wilmsen Elite 1:54;31,294
  10. Milan van der Touw Beloften 1:54;32,605
  11. Aron Bosman Beloften 1:54,32,605

Uitslag Elite Beloften Amateur Juinior Vrouwen

  1. Tessa Neefjes Beloften 1:28;19,356
  2. Janneke Kalsbeek Elite 1:28;19,540
  3. Melissa van der Peet Elite 1:28;19,631
  4. Orla Walsh 1:28;19,797
  5. Paulien Koster 1:28;20,670
  6. Sanne Bouwmeester 1:28;21,780
  7. Riet Hoogland 1:28,23,881
  8. Juul Hubert 1:28;25,674
  9. Hazel Magil 1:28;25,804
  10. Delore Stouge 1:28;26,065

Uitslag Kinderen Decathlon dikke bandenrace Obdam

Categorie 1: geboren in 2009-2010
  1. Jongens: Abel van Hilvorde
  2. Jongens: Rick Deuzing
  3. Jongens: Kees Bankras

 

  1. Meisjes: Rosalie Schipper
  2. 2Meisjes: Femm Egthuijsen
Categorie 2: geboren in 2007-2008
  1. Jongens: Sil Egthuijsen
  2. Jongens: Jelle Schipper
  3. Jongens: Liam Schouten1 Meisjes: Amy Louisa Bakker
    2 Meisjes: Lynn Koning
    3 Meisjes: Jinte Tames
Categorie 3: geboren in 2005-2006
  1. Jongens: Daan Schuit
  2. Jongens: Stefan Has

1 Meisjes: Meiz Hoogewerf
2 Meisjes: Britney Vriend

 

Uitslagen Sportieve Dorpelingen

  1. Bel B.M.J Barry Barry Bel Heerhugowaard
  2. Bervoets B.O. Berend Berend Bervoets Hoorn
  3. Hoogland J Jory Jory Hoogland Nibbixwoud
  4. Bervoets J.I. Jelle Jelle Bervoets Hoorn
  5. Aken R Raoul Raoul van Aken Obdam
  6. Plooijer DHM Derek Derek Plooijer Hoorn
  7. Kanbier D Dave Dave Kanbier Heerhugowaard
  8. Kors J Kors Jeffrey Kors Alkmaar
  9. Smit Richard Richard Smit Waarland
  10. Boots Menno Menno Boots De Goorn
  11. Vries de S.J. Stefan Stefan de Vries De Goorn
  12. Putters M Mark Mark Putters Obdam
  13. Munster W.J.W. Wouter Wouter Munster Obdam
  14. Leek Sjors Sjors Leek Blokker
  15. Klaver J.J.M. Jeroen Jeroen Klaver Obdam
  16. Veen van der K Klaas Klaas van der Veen Heerhugowaard
  17. Smit D. Dennis Dennis Smit Spanbroek
  18. Schipper J Joost Joost Schipper Obdam
  19. Smit M.T.M. Michel Michel Smit Obdam
  20. Spil A. Aad Aad Spil Hensbroek
  21. Koning P Peter Peter Koning Hensbroek
  22. Smit Tom Tom Smit Waarland
  23. Laporte Justin Justin Laporte Obdam
  24. Kluwstra J.H. Jelle Jelle Kluwstra Hoorn
  25. Ruiter Eric Eric Ruiter Schagen
  26. Beers Ted Ted Beers Spanbroek
  27. Bel B.W. Ben Ben Bel De Goorn
  28. Neefjes S Sjaak Sjaak Neefjes Obdam
  29. Oudhuis R.A.J. Rob Rob Oudhuis Heerhugowaard
  30. 30 Schuit M.P.H Marcel Marcel Schuit Hensbroek
  31. Krijt M. Martin Martin Krijt Heerhugowaard
  32. Goosens N.M. Niels Niels Goosens Obdam
  33. Bleeker C.J. Kees Kees Bleeker Obdam
  34. Nijboer T Tim Tim Nijboer Obdam

dnf Bosman J.J. Jan Jan Bosman De Goorn

DAMES

  1. Groot A.M.M. Melinda Melinda Groot Hoogkarspel
  2. Koomen M Maaike Maaike Koomen Zwaagdijk
  3. Wees van Britt Britt van Wees Schagen
  4. Koomen L Linda Linda Koomen Zwaagdijk
  5. Slewe M.E. Melissa Melissa Slewe Wormerveer
  6. Rovers Gabrielle Gabrielle Rovers Nieuwe Niedorp
  7. Dingemans L.H.M Leonie Leonie Dingemans Obdam
  8. Welling Renee Welling Opmeer
  9. Pronk M Maaike Pronk Warmenhuizen
  10. Smit Anita Anita Smit Obdam
  11. Has M.E. Maaike Maaike Has Avenhorn
  12. Koning Serena Serena Koning Volendam
  13. Breed E. Evy Evy Breed Opmeer
  14. Bakker I.A.W. Ilse Ilse Bakker Berkhout
  15. Lofers Adema Kirsten Kirsten Lofers Adema Hoorn
  16. Munster T.G.N. Thea Thea Munster Obdam
  17. Kruijer Anne Anne Kruijer Obdam
  18. Stoop Matthea Matthea Stoop Obdam
  19. Egthuijsen D Danique Danique Egthuijsen Obdam
  20. Ligthart P.P.M. Patricia Patricia Ligthart Obdam
  21. Borst C.M.E. Tiny Tini Borst Obdam
  22. Reus Lidia Lidia Reus Obdam
  23. Dam K.M.E Kitty Kitty Dam Hoogwoud

39e Wielerronde Obdam opnieuw succesvol

38e Wielerronde Obfdam succesvol

37e Wielerronde van Obdam groot succes

Dubbelklik op de foto´s voor een grotere weergave.

Reacties

gallery
187518
Jubileumeditie Wielerronde Obdam
Afgelopen zondag was de 40ste editie van de Wielerronde Obdam. Vooral in de Dr. Lohmanstraat
https://koggenland.nieuws.nl/sport/187518/jubileumeditie-wielerronde-obdam/
2018-07-12T14:44:15+00:00
https://cdn.nieuws.nl/media/sites/178/2018/07/12141417/D4S65041.jpg
Wielerronde Obdam
Nieuws, Sport