Weet u al hoe u in Koggenland gaat stemmen?

Foto: VNG

Hieronder geven wij nog eens de kandidatenlijsten van de gemeente Koggenland aan u door. Het gaat op woensdag 21 maart 2018 niet alleen om een nieuwe gemeenteraad voor Koggenland.

Kandidatenlijsten gemeenteraad Koggenland

Lijst 1 CDA

Nr Naam Woonplaats

  1. Bijman, W.P.J. (Win) (m) Obdam
  2. Sjerps-van Diepen, M.C.A. (Ria) (v) Ursem
  3. Nooij, R. (Rick) (m) Ursem
  4. Knijn, N.C. (Koos) (m) Berkhout
  5. Ursem, J.P.A.J. (Johan) (m) Obdam
  6. Bijman, N.C.J. (Nico) (m) Obdam
  7. Dekker, E.F. (Ed) (m) Avenhorn
  8. Groot, M.T.J. (Maikel) (m) Berkhout
  9. Tessel, A.A.J. (Bert) (m) De Goorn
  10. Schilder-Scholten, J.A.G. (Jolanda) (v) Spierdijk
  11. Vlaar, J.A. (Sjaak) (m) Hensbroek
  12. Zwarekant, L.J. (Loek) (m) De Goorn
  13. van der Peet, P.G.M. (Peter) (m) Berkhout
  14. Nanne, J.A. (Jan) (m) Hensbroek
  15. de Boer, P.C.J.M. (Peter) (m) Ursem
  16. Jong, P.G. (Paul) (m) De Goorn
  17. Schoenmaker, H.J.J. (Henk) (m) De Goorn
  18. Duijn, C.N. (Kees) (m) Spierdijk

https://www.cda.nl/noord-holland/koggenland/

Lijst 2 VVD

Nr Naam Woonplaats

  1. van de Pol, C.M. (Caroline) (v) Ursem
  2. Schilder, J.W. (Jeroen) (m) Avenhorn
  3. van Dolder, A.R. (Rosalien) (v) Ursem
  4. Ursem, T.T.P. (Tim) (m) Spierdijk
  5. Krijnen, B.H. (Bart) (m) Spierdijk
  6. Stroomer, J.J. (Jack) (m) De Goorn
  7. Fakkeldij, W.A.J. (Wouter) (m) Berkhout
  8. van der Noordaa, J. (Jeroen) (m) Obdam
  9. Gebe-Dol, A.E.J. (Astrid) (v) Berkhout
  10. Schuijtemaker, L. (Lourens) (m) Avenhorn
  11. Olij, R.J.N. (Ronald) (m) De Goorn
  12. Obdam, G. (Gino) (m) Obdam
  13. van der Heide, W.J. (Willem) (m) Oudendijk
  14. Zwagerman, J.W. (Jan) (m) Obdam
  15. Helder, A. (Arie) (m) Berkhout
  16. Bouwens, A.P. (André) (m) Spierdijk
  17. Davidse-Oudhuis, K.A.M. (Karin) (v) Avenhorn
  18. Burggraaf, E. (Edwin) (m) Avenhorn
  19. Wemer, P.A. (Paul) (m) Avenhorn
  20. van Diepen, C. E.P. (Corné) (m) De Goorn
  21. van Katwijk, S.A.J. (Sikko) (m) Avenhorn
  22. Stoelhorst, B. (Barbara) (v) Berkhout
  23. Dekker, C.W. (Cees) (m) Hensbroek

https://koggenland.vvd.nl/

Lijst 3 GEMEENTE BELANGEN KOGGENLAND

Nr Naam Woonplaats

  1. Klok, R. (René) (m) Obdam
  2. Wijnker, J.T. (Jan) (m) Avenhorn
  3. Bakker, P.J.M. (Peter) (m) Obdam
  4. Schipper, A. (Arti) (m) Avenhorn
  5. Kok – Klein, B. (Bianca) (v) Avenhorn
  6. Rossy, B. (Boudewijn) (m) De Goorn
  7. van Kampen, A.M.C. (Marian) (v) Hensbroek
  8. Kramer, R.H.J. (Rens) (m) Obdam
  9. Schouten, M.N.P. (Mike) (m) Ursem
  10. Mol, A.J.G. (Alex) (m) Hensbroek
  11. Bakker, R.P. (Remco) (m) Obdam

http://www.gemeentebelangenkoggenland.nl/

Lijst 4 Welzijn Koggenland

Nr Naam Woonplaats

  1. van Leijen-Spaansen, C.C. (Corrie) (v) De Goorn
  2. te Winkel-Pancras, M.A.C. (Rianka) (v) Obdam
  3. Kuijper-van der Roest, T.E. (Tinda) (v) Ursem
  4. Spruit, J.P.N. (Justin) (m) Obdam
  5. Groot, D.M. (Dennis) (m) Obdam
  6. de Vries-Mak, A.C. (Lia) (v) Spierdijk
  7. van der Roest, G.J. (Gert) (m) De Goorn
  8. Schuitemaker, C.A.M. (Lia) (v) Spierdijk
  9. Reerink, P. (Paula) (v) De Goorn
  10. Gielen, D. (Dirk) (m) Scharwoude

https://welzijnkoggenland.nl/

Lijst 5 Partij van de Arbeid – GROENLINKS

Nr Naam Woonplaats

  1. van der Gaast, K. (Karin) Ursem
  2. Borgers, S.M.M. (Saskia) Spierdijk
  3. Doodeman, F.P.C. (Fred) Ursem
  4. Scholtens, F. (Frank) Spierdijk
  5. van Veldhuizen, I.I. (Ingrid) Ursem
  6. Wacanno, R.A.J. (Robin) De Goorn
  7. Rietveld, K.J.A.M. (Karin) Avenhorn
  8. Rutten-Teuben, E.W.H. (Eveline) Ursem
  9. van Randen, S. (Sierd) Obdam
  10. Arentsen, P. (Piet) Berkhout
  11. van den Brand, A. (Arie) Spierdijk
  12. Schuitemaker, F.P. (Frank) Berkhout

https://pvdagroenlinkskoggenland.nl/

Lijst 6 OK(é) Partij (Verbonden met de SP.)

Nr Naam Woonplaats

  1. Mollet, J.A. (Jim) (m) Oudendijk
  2. Tinor-Centi, J.G. (Hanneke) (v) Obdam
  3. Pater, J.O. (Co) (m) Avenhorn
  4. Wit, J. (Jacqueline) (v) Obdam
  5. Niewold, R.J. (Robbie) (m) Oudendijk
  6. Abbring, F.J. (Frederique) (v) Oudendijk
  7. Seuren, E.J.M. (Eduard) (m) Avenhorn

https://okepartij.nl/

Lijst 7 Progressief Koggenland (PK)

Nr Naam Woonplaats

  1. Vlaar, S.M.S (Saskia) (v) Avenhorn
  2. Hoek, M. (Margreet) (v) Ursem
  3. Broers, J.A. (Jacques) (m) Scharwoude
  4. Roelofsen, M.C. (Tanja) (v) Obdam
  5. Appel, R.C. (Rink) (v) Avenhorn
  6. Prasing, E. (Edwin) (m) Obdam
  7. van der Schoor, L. (Leon) (m) Avenhorn

https://progressiefkoggenland.nl/

Reacties

article
127199
Weet u al hoe u in Koggenland gaat stemmen?
Hieronder geven wij nog eens de kandidatenlijsten van de gemeente Koggenland aan u door. Het
https://koggenland.nieuws.nl/gemeente/127199/weet-u-al-hoe-u-in-koggenland-gaat-stemmen-2/
2018-03-19T20:57:50+00:00
https://cdn.nieuws.nl/media/sites/178/2018/01/28142027/logo_gr2018_def.jpg
gemeente Koggenland, Gemeenteraadsverkiezingen 2018
Gemeente, Nieuws, Politiek